Premiera "Indeks szczęścia Juniper Lemon"

Cześć!
W lipcu na półki w księgarniach trafi wiele świetnych powieści. Jedną z nich jest "Indeks szczęścia Juniper Lemon", która swoją premierę ma już 5 lipca 2017 r. 

"Indeks szczęścia Juniper Lemon" jest zabawną i jednocześnie poruszającą opowieścią o ważnych, a także z pozoru błahych wydarzeniach, które przewracają życie do góry nogami. Niesamowity debiut Julie Israel.

Minęło sześćdziesiąt pięć dni od wypadku, który na zawsze odmienił życie Juniper. Świat bez jej cudownej starszej siostry Camilli stał się zimnym i smutnym miejscem.

Pewnego dnia Juniper odkrywa list siostry napisany w dniu wypadku. List, w którym Cam zrywa z tajemniczym „TY”. Jest w szoku – nie wiedziała o związku siostry i ziejąca dziura w jej sercu wydaje się jeszcze większa. Jaka naprawdę była Cam? Postanawia się tego dowiedzieć, odkryć tożsamość "TY" i dostarczyć mu list.
Ale wtedy Juniper coś gubi. Drobiazg, niewielką kartkę. Jedną z wielu, na których codziennie notuje swój prywatny poziom szczęścia i katalog własnych „wzlotów i upadków dnia”. A ta fiszka jest wyjątkowa: zawiera tajemnicę, o której nikt nie może się dowiedzieć.

***

Do czego prowadzi grzebanie (dosłownie i w przenośni) w cudzych śmieciach?
Czy odkrywanie małych i wielkich tajemnic otaczających ją ludzi to właśnie to, czego Juniper potrzebuje, aby uporządkować własny życiowy bałagan?
Tego dowiesz się z książki "Indeks szczęścia Juniper Lemon"


Jestem bardzo ciekawa tej książki i mam wielką nadzieję, że mi się spodoba. A czy Wy macie zamiar sięgnąć po "Indeks szczęścia Juniper Lemon"? 


Pozdrawiam i życzę czytelniczego dnia, Wioleta. 

4 komentarze:

 1. O książce nie słyszałam, ale tytuł mnie zainteresował :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, zapowiada się interesująco ;)

   Usuń
 2. Okładka jest naprawdę śliczna, ale fabuła.. mam wrażenie, że to motyw, który zaskarbił sobie ostatnio sympatię wielu autorów. Przez co traci na oryginalności. :c

  Chętnie obserwuję!
  NaD okładkę - dawne LimoBooks

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka chyba nie dla mnie, wydaje mi się dość schematyczna :/

  Pozdrawiam!
  zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wszystkim za komentarze, które tutaj pozostawicie. Zawsze staram się odwdzięczyć zarówno za komentarz jak i obserwację. Zależy mi na Waszej SZCZEREJ opinii, więc piszcie bez obaw. Nie zapomnijcie zostawić link do siebie, abym mogła bez problemu odszukać Wasze blogi. <3 Dziękuję, że jesteście.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.